Dávame tovaru druhú šancu!

Sme Ekologickí

Tovar, ktorý sa nepredá, bohužiaľ končí v spaľovni aj v prípade, že mu nič nie je. Predstavte si tie plamene horiacej Gore-Tex bundy. Len preto, že niekto ju počas sezóny nedokázal predať. 

Výrobca potrebuje peniaze na to, aby mohol vyrobiť novú bundu a opäť tak znečistí životné prostredie. 

My v Kleinsporte sa snažíme tento tovar získať a dať mu druhú šancu. Takto ušetríme CO2 a vodu nielen na výrobu nového tovaru, ale aj tým, že zabránime spaľovaniu starších modelov.

Na výrobu 1 kg textilu vzniká až 20-23 kg skleníkových plynov a 100-150 litrov vody. Ak si zakúpite tričko, ktoré priemerne váži 150g, ušetríte 3-3,2 kg a 15-22,5 l vody.

Ako sme v Kleinsport ekologickí

Podporujeme Šport

V Kleinsporte vieme, ako veľmi je dôležitý pohyb. V tejto sedavej dobe je čoraz väčším problémom obezita, ktorá so sebou prináša nemalé zdravotné problémy. Tento problém je rozšírený aj medzi deťmi. Preto našou hlavnou víziou v Kleinsporte je rozhýbať svet. Podporujeme komunity, školy a rôzne organizácie, ktoré sa venujú športu.

  • Doplnit text

  • Doplint text

  • Kleinsport sa spojil s Vladom Zlatošom za cieľom rozhýbať deti v školách. Vladové inovatívne riešenia nás motivovali pridať ruku k dielu a podieľať sa na realizácii športovísk finančne, ale aj vybavením. Už čoskoro budeme vyberať jednu školu, ktorej darujeme takéto cvičisko úplne zdarma. Aktívna chodba a MOVO park sú revolučnými konceptmi interiérového a exteriérového cvičiska, ktoré majú spraviť pohyb detí spontánnym a zároveň zaujímavým.

S Nami Šetríš

Kúpou tovaru, ktorému dávame druhú šancu, šetríš nielen prírodu, ale aj svoju peňaženku. Je to tovar, ktorý sa nepodarilo výrobcovi predať počas sezóny. Aby mohol začať s výrobou nových kolekcií, potrebuje získať späť peniaze a uvoľniť miesto v sklade. Preto tento tovar predáva často aj pod výrobnú cenu. 

V tomto momente nastupujeme my. Tovar odkúpime a dáme mu tak druhú šancu. Vďaka cenám, ktoré sú často nižšie ako výrobné, sme schopní ponúknuť našim zákazníkom produkt s cenou aj o 80 % nižšou ako pri nových kolekciách. Presvedč sa sám v našom katalógu. 

Prejsť na katalóg