Možnosti platby

Možnosti ako zaplatiť za tovar, ktorý si u nás objednáte je niekoľko:

- Platba platobnou bránou GoPay

- Platba s okamžitým prevodom na účet GoPay

- Platba bankovým prevodom

- Platba na dobierku

 

PLATBA PLATOBNOU BRÁNOU GOPAY

Najpoužívanejší a najefektívnejší spôsob platieb je platba pomocou platobnej brány. Objednávku uhradíte zadaním údajov Vašej bankovej karty ihneď po potvrdení objednávky. Tento spôsob máme zabezpečený platobnou bránou od spoločnosti GoPay. Je to bezpečná a jedná z najpoužívanejších platforiem na Slovensku.

V prípade úhrady objednávky pomocou platobnej brány GoPay spracúvame objednávku ihneď po prijatí v našom internetovom obchode. 

PLATBA OKAMŽITÝM BANKOVÝM PREVODOM GOPAY

Tento spôsob platby je obdobným spôsobom ako platba bankovým prevodom. Vďaka prostrediu GoPay nemusíte ručne zadávať údaje k platbe, tie sa automatický vyplnia. Po zadaní objednávky bude presmerovaný na výber vašej banky, kde sa následne prihlásite do svojho internetového bankovníctva a objednávku pohodlne uhradíte. 

Výhodou je aj okamžité spracovanie platby a teda nie je potrebné čakať na úhradu objednávky. Objednávku začneme spracovávať ihneď po prijatí do nášho internetového obchodu. 

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM

Pri platbe bankovým prevodom je potrebné zaslať celú sumu objednávky na náš bankový účet. Všetky potrebné informácie k prevodu peňazí posielame ihneď po zadaní objednávky v našom internetovom obchode na mail zákazníka. 

V prípade úhrady objednávky bankovým prevodom sa doručenie môže predĺžiť. Objednávku odosielame až po prijatí celej sumy na náš bankový účet. 

PLATBA NA DOBIERKU

Pri zvolení možnosti platby na dobierku zaplatíte za objednávku až pri odovzdávaní doručovacou spoločnosťou. Pri tomto spôsobe je možné platiť v hotovosti alebo kartou. 

V prípade úhrady objednávky na dobierku vybavujeme objednávku ihneď po prijatí v našom internetovom obchode. 

Tento spôsob platby je dodatočne spoplatnený sumou 1 € s DPH.